Lokale pers

Lokale pers

Ronse heeft een (lokale) Persbond. Naast de journalisten die aangesloten zijn bij de Persbond Ronse (zie onderaan pagina) zijn er echter nog heel wat andere lokale journalisten actief, zowel binnen de gedrukte pers, tv, radio als digitale media.

Download hier de digitale versie van de lokale perslijst. (Excel)

 

Naam Voornaam

E-mail
Telefoonnummer

Info

GEDRUKTE PERS

De Coster Ronny

info@ronnydecoster.be
0475 44 50 17

Het Laatste Nieuws  Fotograaf
De Doncker Hubert hubert.dedoncker@skynet.be
0478 45 31 17
Randeevoe
Deze Week redactie  kantoor.aalst@roularta.be
053 76 90 11
Deze Week 
De Venter Marc

marc.deventer@telenet.be
0475 41 65 98 - 055 21 74 93

Deze Week 
Radio 2
De Vos Fernand fernanddevos@hotmail.com
0495 61 42 14 - 055 21 59 00
Het Nieuwsblad 
De Standaard
Debuysscher Roland vandenhaute.p@skynet.be
0499 21 50 42
Corelio - sport - voetbal
Delabie Stijn

ronse@nieuwsblad.be
0498 63 83 80

Het Nieuwsblad 
De Standaard
Desmytere Geert geert.desmytere@corelio.be
0476 49 49 38
Rondom
Donckerwolke Fabrice fabricedonkerwolcke@hotmail.com
0497 32 49 04
Randeevoe
D'hondt Lieke dhondt.lieke@gmail.com
0479 69 00 47

Het Laatste Nieuws
Freelance regiojournaliste

Huyghe Erwin  communicatie@ronse.be
055 23 28 04
Communicatiedienst Ronse 
Jouret Jonathan  jonathan_jouret@hotmail.com 
0491 08 87 90
Randeevoe 
Ketels Marie-Ange ketels.marie-ange@skynet.be
0472 38 55 77 - 055 20 96 01
Le Courrier de l'Escaut
Malaise Peter mp@online.be
0475 89 45 74
Het Nieuwsblad 
Quintens Jacques jacques.quintens@scarlet.be
055 20 87 58
Het Nieuwsblad 
Rondom Prepress prepress.ronse@corelio.be
0497 32 49 04 
Rondom
T'Jampens Bart bart.tjampens@gmail.com
0478 70 56 39
Freelance
Tsala Nathalia info@randeevoe.be
055 60 06 13
Randeevoe
Van Dorpe Peter  peter.van.dorpe@roularta.be 
0477 85 43 69
Deze Week - Steps 
De Zondag 
Van Maelsacke Brenda brenda.vanmaelsacke@hotmail.com Rondom
Van Wambeke Damien  davawa.ronse@skynet.be
0476 71 31 19 - 055 21 16 74 

gAZet Ronse
Kerk & leven
Rondom

Vandamme Willy  willy.vandamme@scarlet.be
0478 90 11 07 
De Zondag 
Vanden Bossche Alain vdb_alain@hotmail.com
0474 66 46 02 
Het Nieuwsblad
Rondom
Vandewalle   Thomas  vandewallehln@gmail.com
0498 44 70 44 
Het Laatste Nieuws
Vanopbroeke Charlène

charlene.vanopbroeke@fitagency.be
0477 38 20 00

Deze Week - Steps 
De Zondag 
Vincent Peter 

info@tronsenaarke.be
0488 96 09 06 - 055 61 00 16

't RONSEnaarke 

DIGITALE PERS / BLOG / WEBSITE

Aelvoet Patrick pat.aelvoet@skynet.be gAZet Ronse
Deventer Willy  gazetronse@gmail.com 
055 20 60 03
gAZet Ronse
De Weerdt Johan info@deze-week.be
09 231 23 93
0473 76 72 96
Deze Week
www.Deze-Week.be
gAZet Ronse  redactie  gazetronse@gmail.com   gazet Ronse 
InVlaanderen.be redactie  redactie@invlaanderen.be www.invlaanderen.be
Redactie belg.be  redactie@belg.be  Nieuws-site 
Vancaeneghem  Stef  stephane.vancaeneghem@telenet.be  Onafhankelijk journalist 

TELEVISIE / VIDEO

AVS redactie  redactie@avs.be AVS 
Verbeke Jan redactie.gent@janverbeke.be
0499 50 50 50
Correspondent VRT 
Naert Wim  vtmgent@proximus.be
0475 45 50 75
Het Nieuws - VTM
Stuart Peter  info@avs.be
0486 84 77 96 
AVS
Beleef Het Livestream herman@herthog.be
0487 02 89 90
www.beleefhet.be

RADIO

Dezeure  Tine tine.dezeure@vrt.be
0498 88 24 26 - 09 224 72 56 

Radio 2 
Nieuwsverantwoordelijke 

Poté Wim wim.pote@vrt.be
0475 38 37 20 - 09 224 72 56
Radio 2
Radio 2 Oost -Vlaanderen  redactieoostvlaanderen@radio2.be 
09 224 72 11
VRT-radio 
Reuse Stefaan stefaan.reuse@skynet.be
0475 43 10 07 - 050 28 02 89
VBRO Radio
Beroepsjournalist 
Vanassche  Francis  francis.vanassche@vrt.be
0477 75 21 90 - 09 224 72 56 

Radio 2 eindredacteur
sportcoördinator 

Vincent  Peter  petervincent@telenet.be
0473 63 73 83 
Club FM (Micron) 105.0 FM 
Vincent  Peter  petervincent@telenet.be
0473 63 73 83 
Club FM (Hermes) 107.4 FM 

 VARIA

Opsomer  Dominique   dominique.opsomer@telenet.be 
0473 94 86 78
Persverantwoordelijke "KSK Ronse" en "Ronse Koerst"
       

 

Persbond Ronse

De Persbond van Ronse is een onafhankelijke vereniging van journalisten.
In de lijst hieronder vind je een overzicht van de leden van de Persbond Ronse.

Naam Voornaam

E-mail
Telefoonnummer

Info
De Bleeker Johan debleekerjohan@hotmail.com
0474 32 56 58
Fotograaf
Debuysscher Roland vandenhaute.p@skynet.be
0499 21 50 42
Corelio
Delabie Stijn

ronse@nieuwsblad.be
0498 63 83 80

Het Nieuwsblad 
De Standaard
Desmytere Geert geert.desmytere@corelio.be
0476 49 49 38
Rondom
De Venter Marc marc.deventer@scarlet.be
0475 41 65 98

Deze Week
Radio 2

De Vos Fernand fernanddevos@hotmail.com
0495 61 42 14
Het Nieuwsblad
De Standaard
Donckerwolke Fabrice fabricedonkerwolcke@hotmail.com
0497 32 49 04
Freelance
Hoebeke Robert 0472 38 55 77 - 055 21 35 73  
Ketels Marie-Ange ketels.marie-ange@skynet.be
0472 38 55 77 - 055 20 96 01
Le Courrier de l'Escaut
Opsomer Dominique dominique.opsomer@telenet.be
0473 94 86 78
Persverantwoordelijke "KSK Ronse" en "Ronse Koerst"
Ponnet Peter 055 21 05 28  
Quintens Jacques jacques.quintens@scarlet.be
055 20 87 58
Het Nieuwsblad 
Freelance
Valcke Fred    
Vanopbroeke Charlene

charlene.vanopbroeke@fitagency.be
0477 38 20 00

Deze Week
Van Wambeke Damien  davawa.ronse@skynet.be
0476 71 31 19 - 055 21 16 74 
Freelance 

  

Laatste update 16 aug 2017

Geoloket.Ronse


Klik door naar Geoloket.Ronse