Lokale pers

Lokale pers

Ronse heeft een (lokale) Persbond. Naast de journalisten die aangesloten zijn bij de Persbond Ronse (zie onderaan pagina) zijn er echter nog heel wat andere lokale journalisten actief, zowel binnen de gedrukte pers, tv, radio als digitale media.

Download hier de digitale versie van de lokale perslijst. (Excel)

 

Naam Voornaam

E-mail
Telefoonnummer

Info

GEDRUKTE PERS

Bordeaud'huy Eric eric.b@telenet.be
0474 83 63 72
Fotograaf
De Bleeker Johan debleekerjohan@hotmail.com
0474/32.56.58
Fotograaf
De Coster Ronny

info@ronnydecoster.be
0475/44.50.17

Het Laatste Nieuws  Fotograaf
De Doncker Hubert hubert.dedoncker@skynet.be
0478/45.31.17
Randeevoe
Deze Week   kantoor.aalst@roularta.be
053/76.90.11
 
De Venter Marc marc.deventer@scarlet.be
0475/41.65.98 - 055/21.74.93
Het Laatste Nieuws /
Radio 2
De Vos Fernand fernanddevos@hotmail.com
0495/61.42.14 - 055/21.59.00
Het Nieuwsblad /
De Standaard
Debuysscher Roland vandenhaute.p@skynet.be
0499/21.50.42
Corelio - sport - voetbal
Delabie Stijn

ronse@nieuwsblad.be
0498/63.83.80

Het Nieuwsblad 
De Standaard
Desmytere Geert geert.desmytere@corelio.be
0476/49.49.38
Rondom
Donckerwolke Fabrice fabricedonkerwolcke@hotmail.com
0497/32.49.04
Randeevoe
Gevaert Fabrice gevaert.fabrice@hotmail.com
0477/67.49.52 
Fotograaf
Hoebeke Robert 055/21.35.73  
Huyghe Erwin  communicatie@ronse.be
055/23.28.04
Communicatiedienst Ronse 
Jouret Jonathan  jonathan_jouret@hotmail.com 
0491/08.87.90
Randeevoe 
Ketels-Lefebvre Marie-Mathilde 055/21.39.14 Franstalige pers
Ketels Marie-Ange ketels.marie-ange@skynet.be
0472/38.55.77 - 055/20.96.01
Le Courrier de l'Escaut
Malaise Peter mp@online.be
0475/89.45.74
Het Nieuwsblad 
Quintens Jacques jacques.quintens@scarlet.be
055/20.87.58
Het Nieuwsblad 
Rondom Prepress prepress.ronse@corelio.be
0497/32 49 04 
Rondom
T'Jampens Bart bart.tjampens@gmail.com
0478/70.56.39
Freelance
Tsala Nathalia info@randeevoe.be
055/60.06.13
Randeevoe
Van Dorpe Peter  peter.van.dorpe@roularta.be 
0477/85.43.69
Deze Week - Steps 
De Zondag 
Van Wambeke Damien  davawa.ronse@skynet.be
0476/71.31.19 - 055/21.16.74 

DEV gAZette
Kerk & leven
Rondom

Vancoppenolle Xavier xavier.vancoppenolle@telenet.be Fotograaf 
Vandamme Willy  willy.vandamme@scarlet.be
0478/90.11.07 
De Zondag 
Vanden Bossche Alain vdb_alain@hotmail.com
0474/66.46.02 
Het Nieuwsblad
Rondom
Vandewalle   Thomas  vandewallehln@gmail.com
0498/44.70.44 
Het Laatste Nieuws
Vanopbroeke Charlène

charlene.vanopbroeke@fitagency.be
0477/38.20.00

Deze Week - Steps 
De Zondag 
Vincent Peter 

info@tronsenaarke.be
0488/96.09.06 - 055/61.00.16

't RONSEnaarke 

DIGITALE PERS / BLOG / WEBSITE

Aelvoet Patrick pat.aelvoet@skynet.be DEV gAZette
Deventer Willy  gazetronse@gmail.com 
055/20.60.03
DEV gAZette
De Weerdt Johan info@deze-week.be
09/231.23.93
0473/76.72.96
Deze Week
www.Deze-Week.be
InVlaanderen.be   redactie@invlaanderen.be www.invlaanderen.be
Redactie belg.be  redactie@belg.be  Nieuws-site 
Vancaeneghem  Stef  stephane.vancaeneghem@telenet.be  Onafhankelijk journalist 

TELEVISIE / VIDEO

AVS   redactie@avs.be  
AVS Dagtelevisie dagtvredactie@avs.be  
Verbeke Jan redactie.gent@janverbeke.be
0499/50.50.50
Correspondent VRT 
Naert Wim  vtmgent@proximus.be
0475/45.50.75
Het Nieuws - VTM
Stuart Peter  kiosk@avs.be
0486/84.77.96 
AVS
Beleef Het Livestream herman@herthog.be
0487/02.89.90
www.beleefhet.be

RADIO

Dezeure  Tine tine.dezeure@vrt.be
0498/88.24.26 - 09/224.72.56 

Radio 2 
Nieuwsverantwoordelijke 

Poté Wim wim.pote@vrt.be
0475/38.37.20 - 09/224.72.56
Radio 2
Radio 2 O-Vl  redactieoostvlaanderen@radio2.be 
09/224.72.11
VRT-radio 
Reuse Stefaan stefaan.reuse@skynet.be
0475/43.10.07 - 050/28.02.89
VBRO Radio
Beroepsjournalist 
Vanassche  Francis  francis.vanassche@vrt.be
0477/75.21.90 - 09/224.72.56 

Radio 2 eindredacteur
sportcoördinator 

Vincent  Peter  petervincent@telenet.be
0473/63.73.83 
Club FM (Micron) 105.0 FM 
Vincent  Peter  petervincent@telenet.be
0473/63.73.83 
Club FM (Hermes) 107.4 FM 

 VARIA

Opsomer  Dominique   dominique.opsomer@telenet.be 
0473/94.86.78
Persverantwoordelijke "KSK Ronse" en "Ronse Koerst"
       

 

Persbond Ronse

De Persbond van Ronse is een onafhankelijke vereniging van journalisten.
In de lijst hieronder vind je een overzicht van de leden van de Persbond Ronse.

Naam Voornaam

E-mail
Telefoonnummer

Info
De Bleeker Johan debleekerjohan@hotmail.com
0474/32.56.58
Fotograaf
Debuysscher Roland vandenhaute.p@skynet.be
0499/21.50.42
Corelio
Delabie Stijn

ronse@nieuwsblad.be
0498/63.83.80

Het Nieuwsblad 
De Standaard
Desmytere Geert geert.desmytere@corelio.be
0476/49.49.38
Rondom
De Venter Marc marc.deventer@scarlet.be
0475/41.65.98

Het Laatste Nieuws
Radio 2

De Vos Fernand fernanddevos@hotmail.com
0495/61.42.14
Het Nieuwsblad
De Standaard
Donckerwolke Fabrice fabricedonkerwolcke@hotmail.com
0497/32.49.04
Freelance
Hoebeke Robert 0472/38.55.77 - 055/21.35.73  
Ketels Marie-Ange ketels.marie-ange@skynet.be
0472/38.55.77 - 055/20.96.01
Le Courrier de l'Escaut
Ketels-Lefebvre Marie-Mathilde 055/21.39.14 Le Courrier de l'Escaut
Opsomer Dominique dominique.opsomer@telenet.be
0473/94.86.78
Persverantwoordelijke "KSK Ronse" en "Ronse Koerst"
Ponnet Peter 055/21.05.28  
Quintens Jacques jacques.quintens@scarlet.be
055/20.87.58
Het Nieuwsblad 
Freelance
Valcke Fred    
Vanopbroeke Charlene

charlene.vanopbroeke@fitagency.be
0477/38.20.00

Deze Week
Van Wambeke Damien  davawa.ronse@skynet.be
0476/71.31.19 - 055/21.16.74 
Freelance 

  

Laatste update 05 apr 2017

Geoloket.Ronse


Klik door naar Geoloket.Ronse